WALENTYNKOWA STYLIZACJA

Walentynki już jutro. Lubicie dzień zakochanych? Czy raczej macie luźny stosunek do tego typu świąt? A może w ogóle uważacie, że to totalna głupota? Ciekawa jestem co myślicie o walentynkach!?

Jeśli chodzi o mnie to raz je obchodzę a raz nie. Jakiegoś parcia nie odczuwam. Z jednej strony uważam, że to głupota bo przecież cały rok trzeba sobie okazywać miłość a nie tylko tego jednego dnia. Z drugiej strony jednak myślę sobie, że taki dzień mobilizuje trochę do działania. Może i mamy plany na miłe spędzenie chwili we dwoje ale ciągle brakuje nam czasu. A kiedy w kalendarzu pojawia się data 14 luty to wtedy mamy większą motywacje żeby te plany doprowadzić do skutku. Ja przynajmniej tak mam.

W związku z tym, że zbliża się dzień zakochanych przygotowałam dla Was sesję nawiązującą do tego właśnie dnia. Przedstawiam Wam moją stylizację na randkę. W moim przypadku z mężem. Wybrałam czerwoną sukienkę w luźnej formie z obrożą na szyi, która dodaje jej seksapilu. Czarne kryjące rajstopy i czarne botki na szpilce wysmuklają nogi. Do tego czarna narzutka ze skórzanymi rękawami i mini lakierowana torebka także w czerni. Oto mój randkowy look? I jak Wam się podoba?

Jeśli na co dzień nie macie czasu albo nie lubicie ubierać się bardzo kobieco to tego jednego dnia koniecznie to zróbcie! Niech Wasza druga połówka ma co podziwiać. 😁 Postarajcie się żeby spędzić miło ten czas. Nie koniecznie obsypywać się  drogimi prezentami ale dbając o to żeby być po prostu razem a nie obok siebie.

Życzę  Wam dużo miłości!!!

Marta.

Published by