SZAMPONY BABUSZKI AGAFII

Kiedyś nie przeszkadzało mi jakiego używam szamponu do włosów. Ważne było to aby ładnie pachniał i dobrze się pienił. Później kiedy włosy zaczęły sprawiać problemy a przede wszystkim wypadać zaczęłam czytać, szukać i testować. Zaczęłam od szamponów ziołowych, typowo aptecznych, następnie dermo kosmetyki aż w końcu trafiłam na zupełną rewelację jak dla mnie. Szampony sprowadzane są z Rosji. Są stworzone na bazie zamrożonej, miękkiej, ustrukturyzowanej wody i wyciągu z różnych ziół syberyjskich.
Obecnie używam 3 na zmianę.

 1. Szampon ziołowy miękki, włosy farbowane i zniszczone – intensywnie regeneruje włosy, odżywia je i nadaje im witalność, włosy są miękkie, sprężyste i podatne na układanie.
  Bez nazwy-1
 2. Szampon ziołowy specjalny przeciwko wypadaniu i łamliwości włosów – delikatnie pielęgnuje, wzmacnia i odżywia włosy, regeneruje i stymuluje wzrost włosów.
  Bez nazwy-2
 3. Szampon aktywator wzrostu – doskonałe działanie w pielęgnacji włosów osłabionych, z tendencją do wypadania i powolnego wzrostu. Włosy odzyskują witalność i gęstość, są miękkie i wzmocnione od cebulek, nie łamią się a skóra głowy jest odżywiona.
  Bez nazwy-3

  Nie zawierają parabenów i SLS. Wbrew pozorom nie są bezzapachowe ale pachną mieszanką ziół i nawet się pienią jak myjemy włosy drugi raz:) Cenowo są ciut droższe od tych drogeryjnych ale znacznie tańsze niż szampony specjalne z serii dermo kosmetyków.

  A Wy jakie szampony preferujecie?

Published by