PANTERKOWY PRINT

Zwierzęcy print jest w modzie od zawsze. To jeden z najbardziej charakterystycznych trendów. Trudny, lecz bardzo efektowny.  Dodaje każdej stylizacji charakterystycznego pazura. Jeśli tylko odpowiednio stworzymy całe zestawienie, to  może okazać się naprawdę stylowym pomysłem.

Panterka, jeden z najbardziej popularnych motywów zwierzęcych. Wzór bardzo ciekawy a zarazem niebezpieczny. Dodaje charakteru każdej stylizacji, przykuwa uwagę. Najlepiej wygląda zestawiona z ubraniami w czarnym kolorze.

Właśnie taką stylizację stworzyłam. Sukienki mini w panterkowy print zestawiłam z czarnymi dodatkami. Czarne zamszowe długie kozaki na obcasie, czarny płaszczyk, czarny kapelusz i czarna torebka.

Sukienkę udało mi się kupić w sklepie online ZOiO  i to w promocyjnej cenie. Zapraszam Was do zapoznania się z asortymentem sklepu gdzie znajdziecie nietuzinkowe sukienki  na ten sezon.  Zresztą nie tylko.
Mam dla Was kod rabatowy. Na hasło mar-iw18 dostaniecie 10% rabatu na ubrania przy zakupie o wartości 100 zł. Kod ważna do 30.11.2018
Pozdrawiam
Iwona
Sukienka – ZOiO / Buty – Brilu / Kurtka – Goodlookin / Kapelusz – Willi / Torebka – Fabiola

 

Published by