O PRZYJAŹNI SŁÓW KILKA

“Jeśli któregoś dnia poczujesz, że chce Ci się płakać! Zadzwoń do mnie…

Nie obiecuję, że Cię rozbawię, ale mogę płakać z Tobą.

Jeśli któregoś dnia zapragniesz uciec, nie bój się do mnie zadzwonić…

Nie obiecuję, że Cię zatrzymam, ale mogę z Tobą pobiec.

Jeśli któregoś dnia nie będziesz chciał nikogo słuchać. Zadzwoń do mnie…

Obiecuję być wtedy z Tobą i być cicho.

A jeśli któregoś dnia zadzwonisz i nikt nie odbierze. Przybiegnij do mnie szybko…

Mogę Cię wtedy potrzebować!”

zamosc

Nie mogłam znaleźć kto to napisał, ale pięknie określa to o czym chcę Wam dzisiaj napisać.

Przyjaciel…

Kobieca przyjaźń jest specyficzna. My kobiety jesteśmy bardzo wylewne, porywcze, dużo mówimy, płaczemy, głośno rozmawiamy, śmiejemy się, kłócimy, wygłupiamy, jesteśmy mega nieprzewidywalne. Lubimy swoje kobiece towarzystwo, lubimy ze sobą spędzać czas, plotkować w tym dobrym tego słowa znaczeniu. Podobnie przeżywany i podobnie myślimy. Lubimy spotkania, zakupy, niespodzianki, prezenty. Potrzebujemy siebie. Przyjaźń jest wartością, którą stawiamy na równi z udanym życiem rodzinnym.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Z Martą znamy się od liceum. Chodziłyśmy do tej samej klasy, siedziałyśmy blisko siebie…Imprezy, wycieczki, wyjazdy, rozmowy… tak zaczęła się nasza znajomość, która przerodziła się w przyjaźń. To taka moja wariatka. Pozytywnie zakręcona. Kolorowa. MAMA – inna niż wszystkie, ŻONA – hmm, wyjątkowa, PRZYJACIÓŁKA – na zawsze. Mamy odmienne charaktery, mamy czasami inne zdania na różne tematy, jednak w większości jesteśmy jednością. Odnalazłyśmy u siebie życzliwość i szczerość. Oj, pewnie, że czasami się wkurzamy, tak jak ja Marcie tak ona mi czasami podniesie ciśnienie. Wiadomo – takie życie, nie może być zbyt kolorowo bo zmieniamy się my i wszystko dookoła. Wytykamy sobie błędy, dajemy kopniaka ale nie obrażamy się za to. Akceptujemy siebie takimi jakie jesteśmy, mimo wad i zalet, które też mogą denerwować. Nie próbujemy siebie zmieniać ale naprowadzamy się na odpowiednie tory. Stoimy po swojej stronie, wspieramy się, motywujemy, jeśli popełniamy błędy to głośno o nich mówimy i stawiamy do pionu. Wierzymy w siebie i możemy na siebie liczyć. Możemy gadać bez końca. Odczuwamy radość ze wspólnie spędzonego czasu bez poczucia jego marnowania.

 W przyjaźni musimy być przygotowane nie tylko na dobre, ale też na złe chwile. O przyjaźń trzeba dbać. Trzeba ją pielęgnować. Dzielić się radościami i smutkami, wspólnie to przeżywać. Na przyjaźń trzeba znaleźć czas.  Nie można o tym zapomnieć!!!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Marta ma dzisiaj urodziny. Ten wpis to taki mały prezent dla Ciebie Kochana. Chciałabym Ci przez ten wpis powiedzieć jak ważną rolę odgrywasz w moim życiu. Życzę Ci najwięcej to zdrowia bo to najważniejsze. Pozytywnego myślenia, szczęścia i radości. Spełnienia. Aby uśmiech nigdy nie schodził z twojej twarzy. Abyś zawsze stawiała czoła przeciwnościom, aby nie zabrakło Ci zapału i entuzjazmu. Abyś zawsze cieszyła się nawet z tych najmniejszych chwil i sukcesów. Abyś nigdy nie traciła wiary w siebie i we własne umiejętności. Abyś nigdy o mnie nie zapomniała i była najlepszą ciocią na świecie 😉

STO LAT KOCHANA :-* :-* :-*

Published by