LAKIERY HYBRYDOWE VICTORIA VYNN

Od dłuższego czasu jestem wielką fanką manicure hybrydowego. Uwielbiam go za ładny wygląd a przede wszystkim za trwałość. Przez 2 tygodnie mogę cieszyć się idealnym wyglądem moich paznokci. Wiem, że nic złego nie może mnie zaskoczyć. Daje to duży komfort oraz oszczędność czasu. Manicure hybrydowy wykonuję sama w domu. Jakiś czas temu dostałam do testowania lakiery hybrydowe od Victoria Vynn.

Victoria Vynn™ to amerykańska marka topowych produktów dedykowana stylistom paznokci. Nowoczesne, trendowe formuły dają nieograniczone możliwości dekoracji, tworzenia stylizacji i zdobień, pracy z produktem w salonie. Tworząc kolekcje do stylizacji i pielęgnacji paznokci firma czerpie z najnowszych trendów stolicy światowego desingu i mody NYC.

Linia lakierów hybrydowych, które dostałam, tj. Gel Polish Victoria Vynn są światłoutwardzalnym systemem do stylizacji paznokci o właściwościach soak off. Specjalnie opracowana żelowo-lakierowa konsystencja zapewnia doskonałą wydajność i  aplikację dzięki czemu wykonanie manicure jest szybkie i łatwe. Nie kurczy się i nie odpryskuje. Płaski pędzelek i samopoziomująca formuła ułatwia precyzyjne nakładanie produktów.  Utwardzany w różnych typach lamp: UV, LED oraz CCFL. Czas utwardzania każdej warstwy: lampa LED – 30-40 sekund /lampa UV – 2 minuty. Gel Polish zachwyca kolorem, ekstremalnie wysokim połyskiem oraz trwałością stylizacji do 3 tygodni.

Lakiery są dużej pojemności  – 8 ml. Są fajnie wystylizowane – czarne, stylowe w ciekawym kształcie. Dają wrażenie luksusowych. Na zakrętkach widoczne są kolory lakierów – numer, nazwa i sam kolor. Pędzel jest dość spory i płaski. Konsystencja lakierów jest w sam raz – nie za rzadka i nie za gęsta. Super się rozprowadzają. Nie rozlewają się na paznokciu. Dobrze się na nich pracuje. Paleta kolorów  jest naprawdę ogromna, to ponad 100 kolorów. Są kolory kremowe, neonowe, metaliczne, glitery. Wybierając je mamy spory orzech do zgryzienia bo są naprawdę piękne. Gdybym mogła miałabym je wszystkie w swojej kolekcji.

Testowałam już kilka marek ale te zrobiły na mnie najlepsze wrażenie. Są świetne pod każdym względem. Bardzo przypadły mi do gustu. Po tygodniu wyglądają tak samo jak pierwszego dnia wykonania.

Lubicie hybrydy czy stawiacie na tradycyjny manicure? Miałyście do czynienia z firmą Victoria Vynn? 

Iwona

Published by