LAKIERY HYBRYDOWE KABOS

Paznokcie hybrydowe są niewątpliwie hitem ostatnich lat. Bez wątpienia podbiły serca kobiet. Osobiście jestem jego wielką fanką. Kiedyś już pisałam Wam, że robię go sama w domu. Hybrydy to niesamowita wygoda i komfort noszenia oraz szansa na zapuszczenie paznokci. Chce Wam dziś przedstawić lakiery hybrydowe firmy Kabos Cosmetics. Markę tę poznałam dość niedawno i bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła.

KABOS COSMETICS to kreatywna i dynamicznie rozwijająca się firma kosmetyczna z polskim kapitałem. Specjalizuje się w produkcji i dystrybucji kosmetyków profesjonalnych dla gabinetów kosmetycznych oraz ośrodków SPA. Posiada szerokie portfolio innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie produktów do stylizacji i pielęgnacji paznokci. Profesjonalne doractwo konsultantek pozwoliło w krótkim czasie zyskać zaufanie klientów i zająć wysoką pozycję w branży beauty w dziedzinie profesjonalnych kosmetyków do paznokci na rynku polskim. Firma posiada w swojej ofercie nie tylko lakiery hybrydowe ale także profesjonalne lakiery do paznokci, preparaty do pielęgnacji paznokci, również maski algowe, balsamy do ciała, mydełka i kule kąpielowe, także sole, peelingi i maski do stóp.

Lakier hybrydowy GELIKE Base Coat Podkładowy lakier hybrydowy, stanowiący bazę dla manicure hybrydowego. Utwardzany pod lampą UV/LED, przeznaczony jedynie do użytku profesjonalnego.

Lakier hybrydowy GELIKE Top Coat Lakier nawierzchniowy niezbędny do wykończenia manicure hybrydowego. Nadaje doskonały połysk i trwałość manicure. Produkt przeznaczony jest wyłącznie do użytku profesjonalnego, utwardzany lampą UV/LED.

Lakier hybrydowy GELIKE Profesjonalny hybrydowy lakier do paznokci, łączący w sobie właściwości żelu UV (trwała odporna na ścieranie powłoka) i lakieru (łatwość aplikacji, wysoki połysk). Innowacyjna formuła pozwala na uzyskanie bardzo trwałego, nieodpryskującego manicure, który utrzymuje się na paznokciach ok 2. tygodni. Produkt jest przeznaczony wyłącznie do użytku profesjonalnego, utwardzany lampą UV.

A to kolory które wybrałam. Na paznokciach wyglądają cudownie. Obserwujcie nas na instagramie tam będą pojawiać się zdjęcia z użyciem tych lakierów.

FLAMINGO

DIRTY DANCING

AMERICAN PIE

W przypadku marki Kabos lakiery hybrydowe łączą w sobie właściwości żelu UV (trwała odporna na ścieranie powłoka) i lakieru (łatwość aplikacji, wysoki połysk). Konsystencja jest dosyć rzadka ale jak najbardziej w porządku, nie utrudnia to rozprowadzania lakieru.  Pędzelek jednolity, ułatwiający aplikację. Trzy pociągnięcia wystarczą, aby dokładnie pokryć paznokieć. Buteleczka spora. Pigmentacja dobra, nie budzi moich zastrzeżeń. Nakładam 2 warstwy, które gwarantują dobre pokrycie paznokcia. Podczas aplikacji nie powstają smugi, bardzo dobre krycie. Trwałość także jest super. Manicure wytrzymał 2 tygodnie. Po tym czasie ze względu na odrost trzeba wykonać nowy.

Znacie produkty Kabos Cosmetics? Co o nich sądzicie?

Iwona

Published by