KREM POD OCZY O DZIAŁANIU SILNIE KORYGUJĄCYM LAB ONE – RECENZJA

Skóra  okolic oczu jest bardzo delikatna, wrażliwa i podatna na podrażnienia spowodowane źle dobranymi preparatami kosmetycznymi oraz niewłaściwą pielęgnacją. Dlatego wymaga wyjątkowej i kompleksowej pielęgnacji.Od jakiegoś czasu stosuję krem pod oczy o działaniu silnie korygującym od Lab One. I muszę Wam powiedzieć, że to kolejny strzał w 10 jeśli chodzi o produkty tej marki.

N°1 EyeSkin Care to  stworzony przez specjalistów aktywny krem pod oczy o lekkiej, jedwabistej konsystencji i wielofunkcyjnym działaniu. Jego skład został tak dobrany, by zapewnić jak najbardziej efektywne rezultaty. Składniki kremu wygładzają, ujędrniają i regenerują skórę wokół oczu, jak również poprawiają mikrocyrkulację krwi w naczyniach krwionośnych. Eliminują produkty rozpadu hemoglobiny, w ten sposób przeciwdziałając powstawaniu cieni pod oczami. Formuła produktu została wzbogacona o wielocukry, oligopeptydy i witaminy.

Krem pod oczy od Lab One stosuję od jakiegoś czasu i wiem, że już przy nim pozostanę. Okazał się rewelacyjny pod każdym względem. Po pierwsze urzekła mnie jego lekka, całkowicie niewyczuwalna i bardzo przyjemna konsystencja. Po drugie super nawilża, ujędrnia i odżywia skórę okolic oczu. Po trzecie delikatnie rozświetla i jest świetny pod makijaż. Poza tym zauważyłam wyraźne spłycenie zmarszczek i lepsze napięcie skóry pod oczami. Skóra jest gładka i promienna, dobrze zregenerowana i elastyczna.

Tak w ogóle to długo szukałam kremu po oczy, który chociaż w małym stopniu skoryguje moje cienie (sińce). Mam spory problem z podkrążonymi oczami. Odkąd mam małe dziecko, problem się nasilił. Same rozumiecie – często nieprzespane noce, spotęgowały ich powstanie. I tu bardzo dobrze spisuje się N°1 EyeSkin Care. Jestem pod wrażeniem efektów jego działania. Stosuję go rano i wieczorem. Jestem bardzo ale to bardzo zadowolona.

Po raz kolejny produkty Lab One, udowadniają,że stanowią potencjał na dziś i jutro. 🙂

Krem pod oczy jak i inne kosmetyki LAB ONE możecie kupić TUTAJ.

Kochane, czego Wy używacie do pielęgnacji okolic oczu? Chwalcie się. 🙂

Pozdrawiam 

Iwona

Published by