GOTHIC GIRL

Witajcie!

Od jakiegoś czasu miałam w głowie żeby zrobić ciekawą sesję, trochę inną niż dotychczasowe. Jednym słowem ciutkę pojechaną. 😉 Dzisiaj chcę się z Wami podzielić jej efektami.

Do stylizacji wybrałam długą koszulę w czarno białe pasy. Połączenie tych dwóch kolorów ciągle się gdzieś tam u mnie przewija, a to dlatego, że należy do moich ulubionych zestawień barwowych. Czarne legginsy na tyłek. Do tego creepersy z kolcami. Dodatki w postaci boho torebki i kapelusza także w kolorze czarnym.

Ważną rolę w tej stylizacji odegrały włosy, które pomalowałam sprayem Venita. Użyłam kolorów morska fala i różowy świat. Nie będę się rozpisywać na temat tych koloryzujących lakierów do włosów, bo to temat na oddzielny wpis. Drugim istotnym elementem a jednocześnie dopełniającym cały look jest czarna pomadka na ustach.

Jak to Iwona powiedziała: zdjęcia spoko, ale ta pomadka to ci w ogóle nie pasuje. Podzielam jej zdanie, jednak akurat w tej stylizacji musiałam jej użyć, bo bez niej to już nie byłoby to. 😉

Na koniec muszę dodać, że zdjęcia powstały dzięki przesympatycznej Oli Zuszman, która zechciała poświęcić swój cenny czas na ten ala gothic project. 🙂 Jeśli chcielibyście, żeby Olcia zrobiła Wam zdjęcia tu podaję jej kontakt mailowy:  aleksandra.zuszman@o2.pl

BUZIOLE 🙂 

MARTA

Published by