DROGOCENNY OLEJEK PREMIER CRU OD CAUDALIE

Caudalie to jedna z naszych ulubionych marek kosmetycznych, wiecie o tym już doskonale. Na blogu znajdziecie kilka wpisów poświęconych kosmetykom tej marki. Zapraszamy do poczytania!  Pokochałyśmy te kosmetyki przede wszystkim za skład i za niesamowite połączenia. 

Za to, że  nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego, parabenów, fenoksyetanolu, ftalanów, olejów mineralnych, syntetycznych barwników, lauretosiarczanu sodu. I nie są testowane na zwierzętach.

Dziś recenzja świetnego kosmetyku o działaniu przeciwstarzeniowym a mianowicie Drogocennego Olejku Premier Cru.

Linia Premier Cru jest kwintesencją kompleksowej pielęgnacji przeciw starzeniu się skóry. Stworzona została z myślą o kobietach, które pragną skutecznie i zaledwie jednym gestem rozprawić się z oznakami starzenia. Ten zestaw pielęgnacyjny przeznaczony jest dla najbardziej wymagających kobiet. Dla takich, które oczekują widocznych i trwałych efektów – jednoczesnego przeciwdziałania zmarszczkom i przebarwieniom, a także zapewnienia jędrności skóry. Dla tych, które cenią bogatą, pobudzającą zmysły konsystencję.

To połączenie wszystkich opatentowanych przez Caudalie składników (Resveratrolu, Viniferyny i Polifenoli). Zawiera również optymalną zawartość najskuteczniejszych substancji aktywnych o działaniu przeciwstarzeniowym, jak kwas hialuronowy, tak aby redukować oznaki starzenia.

Drogocenny Olejek Premier Cru to produkt o wielu zastosowaniach. Może być używany jako olejek, jako serum, można go łączyć z produktem do pielęgnacji na dzień lub na noc, aby wzmocnić działanie odżywiające, lub z podkładem, aby uzyskać świetlisty efekt. Suchy olejek wtapia się w skórę, zapewniając wszechstronne działanie przeciwstarzeniowe dopasowane do potrzeb każdej kobiety. Zmarszczki zostają wygładzone, skóra staje się jędrna, wygładzona i rozświetlona. Doskonale napina, odżywia i regeneruje.

Od dłuższego czasu stawiamy na  pielęgnację przeciwstarzeniową bo jak wiadomo latka lecą nieubłaganie. Dlatego lepiej zapobiegać niż leczyć. 😉 Ten olejek to jeden z najlepszych jakie miałyśmy. Bardzo polecamy. Teraz mamy chętkę na pozostałe kosmetyki z tej linii. Pewnie niedługo się z Wami podzielimy naszymi spostrzeżeniami.

Do następnego

Iwona & Marta

Published by