CZERWONA MARYNARKA W ROLI GŁÓWNEJ

19nCzerwony to jeden z najmodniejszych kolorów tej jesieni. Są takie ubrania, których nie może zabraknąć w tym sezonie w naszej garderobie – marynarka. Czerwony kolor marynarek dodaje wigoru, energii, kolorytu i szyku stylizacji. 

Możemy ją połączyć ze spódnicą i klasyczną bluzką. Klasyczne, eleganckie, idealne np. do pracy. Dobrze wygląda z szortami i prostymi bluzkami. Moim zdaniem nie zakładamy takiej marynarki do np. czerwonych spodni. Co za dużo to niezdrowo. Choć jak ktoś lubi to też nic nie stoi na przeszkodzie. Może być idealnym uzupełnieniem stylizacji w stylu marynarskim. Nakładamy tą marynarkę na bluzkę w paski i łączymy z granatowymi jeansami (moje połączenie).

16n 18n

Dzisiejsza stylizacja jest klasyczna, prosta a przede wszystkim wygodna. Jeansy z dziurami i przetarciami, połączone z bluzką w marynarki wzór, do tego marynarka oversize w kolorze red. Ruda torebka i granatowe szpilki są uzupełnieniem stylizacji. W takim zestawieniu czuję się komfortowo, a jednocześnie dosyć elegancko czyli tak jak lubię. 15n

22n 21n 20n

Buziaki :-*

Zdjęcia powstały we współpracy z fot. Colourfall photography Magdalena Clayton

 https://www.colourfallphotography.com

https://www.instagram.com/magdalena_clayton/

Published by