CZARNA NARZUTKA I KOLOROWE DODATKI

Cześć!

Za oknem pojawiło się już słoneczko. 🙂 Chyba idzie wiosna! HURA! W każdym razie mam taką nadzieję. W związku z tym przygotowałam dla Was stylizację z kolorowymi dodatkami do czarnej, w miarę ciepłej narzutki.

Bardzo lubię kolory i wzory i właśnie one będą motywem przewodnim tego look – u. Czerń jest super bazą do kreatywnego tworzenia. Daje nam wiele możliwości, dzięki temu, że można ją łączyć z każdym dowolnym kolorem. Jest też najczęściej wybieranym kolorem w przypadku wszelakiej maści kurtek, płaszczy, czy tak jak w moim przypadku ciepłej narzutki. Myślę, że prawie każda z Was ma czarne okrycie wierzchnie. Czyli tak, mamy czarną bazę i co dalej? Są panie, które nie przepadają za kolorami i wybierają czarne buty, szarą bądź beżową czapkę i czarną torebkę. Szanuję to chociaż tego nie rozumiem. Bo przecież mamy do dyspozycji tak wiele pięknych barw, tych bardziej pastelowych i w żywych odcieniach. To czemu z tego nie skorzystać?

Do mojej stylizacji wybrałam oczywiście czarną narzutkę, do której założyłam pasek na gumce. Dzięki czemu jest mi cieplej. Nadal noszę czapkę, więc wybrałam o luźnym kroju w kolorze chabru. Na szyję zarzuciłam czarą chustę z wzorem arafatki. I została torebka w postaci mini plecaka ale z długim, metalowym paskiem. Jeśli chodzi o kolor, to postawiłam na żywą czerwień, taką samą jak na ustach. Jak widzicie nudy nie ma. 😉

Mam nadzieję, że chociaż trochę zachęciłam Was do przełamywania czerni kolorowymi dodatkami. 😉

Pozdrawiam

Marta

Published by