BODY LOTION SPECJALISTYCZNY BALSAM WYSZCZUPLAJĄCY RESIBO OD TOPESTETIC

Dzisiaj trochę o nietypowym kosmetyku w mojej kosmetyczce. A mianowicie o Specjalistycznym balsamie wyszczuplającym. Zawsze byłam sceptycznie nastawiona i nigdy wcześniej nie stosowałam takich produktów.  Szczególnie, że jestem szczupłą osobą. Sprawdźcie co o nim sądzę.

Body Lotion Specjalistyczny balsam wyszczuplający

Balsam dedykowany do każdego rodzaju skóry, w tym bardzo suchej. W składzie znajduje się bogactwo składników odżywczych i regenerujących skórę jak zimno tłoczony olej chia, masło mango, olej abisyński, olej winogronowy, olej makadamia i witamina E. Dzięki działaniu antyoksydacyjnemu szkodliwe działanie wolnych rodników zostaje zneutralizowane, a procesy starzenia się skóry zostają opóźnione. Z kolei ekstrakt z jednokomórkowej algi Tisochrysis lutea i główny składnik aktywny Lipout  wpływa na zwiększenie procesu termogenezy, a co jest z tym związane wyszczuplenie sylwetki oraz redukcja cellulitu. Systematyczne stosowanie preparatu wykazuje niezwykle pozytywne efekty poprawiając stan i kondycję skóry oraz wspomagając proces odchudzania, zmniejszając obwody ciała.

Wskazania:

  • każdy rodzaj skory,
  • skóra sucha,
  • cellulit,
  • utrata jędrności skóry,
  • wyszczuplenie sylwetki,
  • zmniejszenie obwodów ciała.

Produkt dobrze nawilża, napina i ujędrnia. Bardzo ładnie, subtelnie pachnie – wyczuwalne są delikatne cytrusy ale też nuta słodyczy. Ma kremową, lekką konsystencję, rozsmarowuje się go bez większych problemów. Pozostawia tylko delikatnie białą powłokę na skórze, która po niedługim czasie się ładnie wchłania. Skład jest fantastyczny. Balsam w swojej unikatowej naturalnej kompozycji posiada całą masę składników, olei nawilżająco-odżywczych i ujędrniających. To przede wszystkim produkt zarówno dla tych, którzy borykają się z niedoskonałościami jak i potrzebują dobrego nawilżenia oraz wsparcia dla skóry w procesie odchudzania. Dzięki niemu obudowana i zregenerowana zostanie nawet najbardziej wymagająca i przesuszona skóra. Po aplikacji balsamu staje się ona aksamitnie gładka. Jeśli chodzi o działanie wyszczuplające to nie mogę nic na ten temat powiedzieć. Potrzebny jest na to pewnie czas i systematyczność. Z dnia na dzień jednak widziałam jak moje ciało staje się coraz bardziej nawilżone, sprężyste, gładkie i jędrne.  

Dajcie znać czy Wy też stosowałyście taki wyszczuplający balsam i jak sprawdził się u Was.

Jeśli bylibyście zainteresowani tymi kosmetykami to możecie dostać je w internetowym sklepie TOPESTETIC.

Pozdrawiam

Iwona

Published by