BIŻUTERIA ZAFUL / JEWELERY ZAFUL

Biżuteria… Lubicie? Ja bardzo. Zarówno delikatną jak i dużą, ozdobną. Klasyczne rozwiązania sprawdzają się zarówno w pracy, na co dzień jak i podczas ważnych wyjść. Można ją nosić na wiele sposobów. Minimalistyczna biżuteria nie ma przykuwać uwagi i dominować w stylizacji, ale ma być dodatkiem, który podkreśli nasze piękno.

Przygotowałam dla Was przegląd pięknych minimalistycznych kolczyków, pierścionków i okularów, które według mnie są również biżuterią. Pasują zarówno do stylizacji eleganckich jak i tych na luzie.  Można stworzyć zestawy, łącząc ze sobą i złoto i srebro. Łączą w sobie klasę, elegancję i kobiecość. Mają za zadanie pokreślenie i dodanie szyku stylizacji. Nie musimy wydawać ogromnych pieniędzy na biżuterię dopasowaną do naszego stylu i urody. Biżuteria to dodatek, który mamy na lata. W internecie sklepów jest mnóstwo, ja wybrałam jeden Zaful.

Co wybrać: złoto czy jednak srebro? Złoto pasuje do ciepłego typu urody, doskonale prezentuje się na skórze muśniętej słońcem, zaś srebro to kobiety o chłodniejszym typie urody. Nie sugerujmy się jednak tym. Każdej z nas złoto czy srebro doda urody, elegancji i klasy. 🙂

Read English

Jewelry … Do you like it? I very much. Both delicate and large, decorative. Classic solutions work well both at work, every day and during important exits. You can wear it in many ways. Minimalist jewelry is not to attract attention and dominate in styling, but it is to be an addition that will highlight our beauty.

I have prepared for you a review of beautiful minimalist earrings, rings and glasses, which in my opinion are also jewelry. They fit both elegant and casual stylizations. You can create sets by combining gold and silver together. They combine class, elegance and femininity. They have the task of delineating and adding a style of stylization. We do not have to spend enormous amounts of money on jewelry suited to our style and beauty. Jewelry https://www.zaful.com/jewelry-e_3/ is an accessory that we have for years. There are many stores on the internet, I chose one ZAFUL.

What to choose: gold or silver? Gold fits into a warm type of beauty, looks great on sun-tanned skin, while silver is a woman with a cooler type of beauty. Let’s not, however, suggest this. Each of us will give gold or silver a beauty, elegance and class.

KOLCZYKI / Earrings

https://www.zaful.com/earrings-e_28/

PIERŚCIONKI / Rings

https://www.zaful.com/rings-e_27/

OKULARY / Sunglasses

https://www.zaful.com/sunglasses-e_58/

 

Published by