BIAŁE SPODNIE

Biały kolor to prawdziwy hit wiosny i lata. Białe spodnie to jeden z najtrafniejszych wyborów. Wyglądają naprawdę stylowo. Wybieramy je najczęściej do bardziej eleganckich stylizacji. Na ich bazie tworzymy również unikatowe zestawy.
Biały kolor pasuje niemal do wszystkiego, dlatego nie musimy obawiać się łączenia go z żywymi kolorami lub wzorami. Niezwykle dobrze komponuje się z wszelkimi pastelowymi odcieniami oraz z beżami.

Ja postawiłam na pastele. Fanką białych spodni nigdy nie byłam. Ostatnio jednak je bardzo polubiłam. Białe spodnie połączyłam z blado różową bluzką koszulową. Do tego szare wysokie szpilki (które możecie kupić TUTAJ) i duże kolczyki.

Szare szpilki zdecydowanie nie są nudne. Są niezwykle uniwersalne. Dobrze prezentują się z większością zestawień kolorystycznych. Możemy zastąpić nimi klasyczne czarne lub brązowe obuwie. To must have w naszej kobiecej kolekcji butów. Na www.assenta.pl możecie zakupić  takie cudowne szare (i nie tylko) szpileczki.

Pozdrawiam

Iwona

Published by

  • Marta Wipplinger

    Jak byłam młodsza to bardzo chętnie ubierałam białe spodnie, obecnie uważam, że bardzo nadają się do eleganckich stylizacji lub na jakieś ważne, letnie wydarzenia.

    • Też jeszcze jakiś czas temu nie byłam do nich przekonana. Ale teraz uwielbiam. Są bardzo uniwersalne. Na elagancko i na sportowo wyglądają bardzo dobrze. Pozdrawiam 😉