BELL HYPOALLERGENIC BY MARCELINA ZAWADZKA

W kolejną rocznicę współpracy marki Bell HYPOAllergenic z Marceliną Zawadzką powstała limitowana kolekcja matowych pomadek, konturówek i lakierów do paznokci. To połączenie doświadczenia marki w kreowaniu świetnych kosmetyków do makijażu oraz podróżniczych inspiracji Marceliny. Kolekcja obejmuje 10 odcieni pomadek, których nazwy nawiązują do słynnych miast z całego świata, 4 konturówki do ust oraz 5 matowych lakierów do paznokci.

Pierwszym elementem kolekcji by Marcelina są matowe pomadki w płynie. Paleta odcieni inspirowana jest ważnymi dla ambasadorki miastami na całym świecie. Pomadki pozostawiają trwały, matowy efekt, są bardzo dobrze napigmentowane a ich piękne a  zarazem odważne kolory podkreślają naturalne piękno ust. Wygładzone i miękkie usta, pełne intensywnego, matowego koloru przez cały dzień bez uczucia przesuszenia.

HYPOAllergenic Mat Lip Liquid by Marcelina Zawadzka

01 – FLORENCE 

02 – WARSAW

03 – LAS VEGAS 

04 – SAN FRANCISCO  

05 – BERLIN 
06 – SYDNEY 

101 – SOPOT

102 – LONDON 

103 – PARIS

104 – SEVILLE

Szminki zamknięte są w klasycznym opakowaniu ze srebrną zakrętką z podpisem Marceliny. Szata graficzna jest prosta, na dole buteleczki można znaleźć naklejkę z odcieniem produktu, nazwą i numerkiem. Pomadki są zafoliowane, co jest ogromnym plusem. Mają lekką formułę. Są trwałe i bardzo komfortowe w noszeniu, wręcz niewyczuwalne na ustach. Mają dobre krycie, dobrze nasycone kolory i dobrą trwałość. Bardzo mi się podoba ta kolekcja, kolory są niesamowite. Jeśli nie znacie tych pomadek to jak najbardziej polecam.

Kolejnym elementem kolekcji by Marcelina są długotrwałe, automatyczne konturówki w nasyconych odcieniach. Precyzyjny kontur i trwały makijaż ust dzięki hypoalergicznej konturówce. Kolor jest intensywny już po pierwszym pociągnięciu. Dzięki miękkiej, delikatnej konsystencji konturówka łatwo się rozprowadza. Daje długotrwały efekt, nie rozmazuje się i nie wysusza ust. W zestawie są dwa wyraziste kolory – czerwień i mocny róż – oraz stylowe odcienie nude.

HYPOAllergenic Long Wear Lip Pencil by Marcelina ZawadzkaOstatni element kolekcji by Marcelina to matowe lakiery do paznokci. Nasycony i trwały kolor. Nowoczesna formuła przepuszczająca powietrze pozwala na odpowiednie dotlenienie płytki paznokcia poprzez swobodną wymianę cząsteczek tlenu pod powłoką lakieru. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości polimerów produkt jest bardziej odporny na ścieranie, odpryski i kruszenie. Precyzyjne nałożenie, bez pozostawiania smug jest możliwe dzięki pędzelkowi dopasowującemu się do każdego rodzaju paznokcia.

HYPOAllergenic Long Lasting Enamel

Macie już w swoich kosmetyczkach tą cudną kolekcję?

Do następnego 

Iwona

Published by