BELL CARNIVAL

W sklepach Biedronka pojawiła się właśnie nowa karnawałowa kolekcja Bell Carnival. To kosmetyki do makijażu wieczorowego. W tym karnawale będą rządzić foliowe cienie do powiek, winylowe błyszczyki, rozświetlające pomadki oraz pudry, które błyszczą jak nigdy wcześniej. Niecodzienny charakter stylizacji podkreślą połyskujące lakiery do paznokci.

METAL FROSTING EYESHADOW, Foliowy cień do powiek

Intensywnie błyszczące cienie o unikalnej formule. Nowatorski produkt idealnie aplikuje się palcem zapewniając wyjątkowy połysk i kolor.  Konsystencja pomiędzy cieniem prasowanym a sypkim pozwala uzyskać spektakularny efekt makijażu. Produkt do stosowania bezpośrednio na powiekę lub na wcześniej nałożone cienie. Dostępny w czterech wersjach kolorystycznych.

Cena: 9,99 zł

 VINYL LIPS, Winylowy błyszczyk do ust

Winylowa formuła nadaje ustom instensywny kolor i lustrzany blask.  Produkt nie rozmazuje się i nie wypływa poza ich kontur. Odpowiednio dobrany aplikator zapewnia precyzyjną aplikację produktu. Dostępny w trzech spektakularnych odcieniach.

Cena: 9, 99 zł

 SHOW OFF NAIL ENAMEL, Błyszczący lakier do paznokci

Iskrzące blaskiem i kolorem lakiery sprawią, że  manicure stanie się wyjątkowy. Używa się bezpośrednio na płytkę paznokcia lub na wybrany wcześniej lakier do paznokci.

Cena: 7,99 zł

SHINY LIPS, Połyskująca pomadka do ust

Kryjąca, formuła zapewnia efekt intensywnego rozświetlenia oraz zapobiega przesuszaniu się ust. Pomadka, która łatwo się aplikuje, może być stosowana samodzielnie lub z innymi produktami do ust. Dostępna jest w trzech, intrygujących odcieniach.

Cena: 9, 99 zł

VANILLA SUGAR FACE&BODY SHINE POWDER, Sypki puder rozświetlający

Sypki puder rozświetlający do oprószania twarzy i ciała.

Cena: 13, 49 zł

Kolekcja dostępna będzie w grudniu i styczniu w Strefie Piekna w Biedronkach.

Published by