AUTUMN LOOK Z BERETEM W ROLI GŁÓWNEJ

Beret – trochę zapomniany, a jednocześnie niezwykle oryginalny, ciekawy i przydatny dodatek do stylizacji. W tym sezonie wraca do łask. To taki francuski szyk, który mi przypadł bardzo do gustu.

Nie od dziś wiecie, że uwielbiam kapelusze. W tym sezonie jesienno zimowym zamieniłam je właśnie na beret.

Beret może być doskonałą alternatywą dla czapki (zwłaszcza zimą) czy kapelusza. Nikt nie przejdzie obok nas obojętnie gdy go nałożymy. Robi duże wrażenie. Szczególnie w kolorze lub z ciekawą aplikacją. Dla niektórych beret to nie tylko nakrycie głowy, ale nieodzowny element francuskiego stylu. Wygląda zdecydowanie bardziej nonszalancko a przy tym jest bardzo kobiecy.

Możemy wybierać z wielu różnych krojów, fasonów i kolorów.  Klasyczny model, fason w deseń lub z ciekawą naszywką, dzięki temu podkreślimy charakter stylizacji. Właśnie taki model, ja wybrałam do swojej stylizacji. Beżowy beret z ciekawą aplikacją w formie kolorowego ptaka połączyłam z bordowym płaszczem. Do tego bardzo modne  w tym sezonie kraciaste cygaretki i czarna obcisła bluzka. Uzupełnieniem są szare trapery z cyrkoniami oraz szara torebka. Zamiast strojnej biżuterii wybrałam jasny drewniany zegarek z drewna klonowego.

Jak Wam się podoba paryski szyk w moim wydaniu?

Buziaki

Iwona

Beret – Orsay

Spodnie – Orsay

Bluzka – New Yorker

Buty – Attaria TUTAJ

Zegarek – Wood Watch TUTAJ

Torebka – Bonprix

Published by