CZARNA KURTKA – MOJE MUST HAVE

Czarna kurtka znajduje się w szafie każdej z nas. Nie wyobrażamy sobie bez niej swojej garderoby. Jesienią i zimą także można stworzyć stylowy i luźny zestaw w ulicznym klimacie z jej udziałem. Z czym ją połączyć, żeby wyglądała modnie i wpisywała się w obecne trendy?

Kurtki zimowe to zakup, któremu warto poświęcić chwilę. Poza zapoznaniem się z najnowszymi trendami, warto pamiętać, że kurtka na zimę powinna być wysokiej jakości, tak by ogrzała nas w największe mrozy oraz przetrwała kilka sezonów. Warto zainwestować np. w dobrej jakości puchówkę z naturalnym pierzem czy puchem, która zagwarantuje nam komfort noszenia niezależnie od warunków atmosferycznych. Kupując kurtkę zimową pamiętajmy, by sprawdzać z czego została wykonana i jaki został zastosowany materiał izolujący. Naturalne wypełnienia takie właśnie jak puch, grzeją o wiele lepiej niż syntetyki. Czarna kurtka jest idealnym wyborem zarówno na zimę. Bez problemu dopasuje się do każdego indywidualnego stylu i każdej stylizacji. Jest nie tylko ciepła, ale też modna i uniwersalna! Będzie idealna dla fanek komfortu połączonego ze stylowym lookiem.

Moja dzisiejsza stylizacja to połączenie brązowych skórzanych spodni z beżowym półgolfem. Główną rolę gra oczywiście czarny kurtko płaszcz z futrzakiem przy kołnierzu. Do tego czarne skórzane botki, plecak w kolorze khaki oraz czarny kapelusz. Dopełnieniem jest delikatna srebrna biżuteria w postaci kolczyków i zegarka.

Buźki

Iwona

Buty – Lan kars / Plecak – Fabiola Torebki / Kapelusz – Willi.pl

Published by